ПРО НАС


Наша історія

 • 2005

  Знаковий рік

  2005 рік був для нас знаковим. Це і закінчення навчання, і одруження, і переїзд до Львова. Всі ці події були дуже важкими і натхненними водночас. Моє захоплення східною культурою, їхньою мовою, життєвою позицією та бажання чоловіка створювати власноруч дуже делікатні й прекрасні речі стали першими сходинками до створення Amala Sambar та лягли в основу філософії компанії. Звісно багато випробувань ще було попереду, але любов до того, що ми робимо, повага до клієнтів та розуміння чого ми хочемо досягнути додавало нам необхідних сил.
 • 2007

  Два роки наполегливої праці

  За 2 роки існування Amala Sambar була сформована невелика клієнтська база, додалося розуміння того, чого хочуть люди і як краще їм це дати, збільшився штат компанії на кілька чоловік. Всі ми знаємо, що немає меж для досконалості. Тому наша команда завжди прислухається до порад клієнтів та просто небайдужих людей. Незамінним досвідом також є робота з надзвичайно вибагливими замовниками. Дякуємо вам, Ви робите нас кращими!
 • 2009

  Стажування за кордоном та нове обладнання

  Цей рік став новою сходинкою у розвитку Amala Sambar. Значна частина команди проходила стажування за кордоном. Також ми закупили нове обладнання, що дало змогу досягти вищого технологічного рівня. Крім цього Amala Sambar не припиняла приємно дивувати вас своїми ексклюзивними роботами. Все це сприяло виходу на новий професійний рівень.
 • 2011

  Відділ дизайну

  Якість виконання роботи, акуратність, чіткість ліній та технологічно вірно та виважено створені прикраси – ці характеристики є основними в роботі Amala Sambar. Завдяки цьому кожний клієнт відчуває впевненість в тому, що роботи зроблені за індивідуальним замовленням є не тільки гарним відображенням їх власника, а й виконані майстерно та якісно. Саме в цей період в Amala Sambar з’являється відділ дизайну. Щоб виправдати вашу довіру, розробляються різноманітні клієнтські програми. 2011 – це також перші спроби налагодити виробництво Україна-Великобританія.
 • 2013

  Налагоджене виробництво і комунікації Україна-Великобританія

  2013 рік для Amala Sambar – це знову розширення команди, з’являється більше ювелірів-модельєрів та відділ маркетингу. Для кращого зв’язку з клієнтами і розуміння все нових і нових вимог до виготовлення прикрас та обслуговування, Amala Sambar розміщується в соціальних мережах (вконтакті та фейсбук). Налагоджене виробництво і комунікації Україна-Великобританія. Створення ексклюзивних проектів на розробку нових колекцій.

Наша команда

Марія Квятковська

Дизайнер


Анна Томин

Спеціаліст по воску


Андрій Сірко

Ювелір


Іван Ковальчук

Ювелір-модельєр


Наші клієнти